Do Tatier na koncert Lucie Bílej

Naše tipy

Do Tatier na koncert Lucie Bílej

05. 08. 2019 10:00

 Lucie Bílá v Tatrách s Vami? Počúvajte Rádio Regina Stred!
 
Počúvajte ranné vysielanie Rádia Regina Stred a môžete získať vstupenky na koncert Lucie Bílej v areáli skokanských mostíkov na Štrbskom Plese 18. augusta 2019.
 
Spolu desať vstupeniek na koncert Lucie Bílej má pre Vás Rádio Regina Stred v dňoch 5. až 9. augusta 2019. Súťažiť o ne budeme každodenne v Rádiobudíku medzi piatou a deviatou hodinou. Ak máte záujem získať vstupenky na jedinečný hudobný koncert, postačí Vám pozorne počúvať a zapojiť sa do súťaže správnou odpoveďou.  
 
Areál skokanských mostíkov na Štrbskom plese sa už v nedávnej minulosti stal dejiskom nezabudnuteľných kultúrnych zážitkov. Najprv v lete 2017 po úspešnom programe Umeleckého súboru Lúčnica, o rok neskôr rezonoval muzikál Kubo.
 
Ide o prvý koncert známej českej speváčky v Tatrách. Lucie Bílá sa predstaví spolu s kapelou Petra Maláska a publikum sa môže tešiť na známe hity aj prekvapenie na špeciálne upravenom pódiu, súčasťou ktorého bude veľká obrazovka. Podujatie bude spojené aj s tradičným sprievodným programom Spievanie okolo plesa. Chýbať nebudú ani podtatranské folklórne súbory či skupiny.

Do Tatier na koncert Lucie Bílej
Stiahnuť audio súbor

unnamed.jpg

foto: plagát podujatia

Živé vysielanie
??:??